Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir ?

Birçok ünlü güzellik sırları ile ilgili bilgi paylaşımı yapmaktan çekinirler. Fakat bazılarının verdiği tüyolar gerçekten işe yarar ve sonuç alınan uygulamalardır. Ünlülerin güzellik sırları denilince pahalı ve her yerde bulunamayacak ürünler akla geliyor fakat çoğu doğal yöntemleri uygulayıp sonuç alıyor.

Televizyon ekranlarının sevilen yüzlerinden her zaman güzellik sırları almak mümkün olmayabiliyor. Özellikle fit vücutları ve pürüzsüz ciltleri ilgi odağı haline geliyor.

İvana Sert, televizyonda görmekten mutluluk duyduğunuz ünlüler arasında. Fit vücudunu spora ve dansa borçlu olduğunu belirtiyor. Bunun yanı sıra kullandığı cilt bakım ürünleri arasında nemlendirici krem yer alıyor. Beslenmesine özen göstererek ağırlıkla sebze tüketenlerden.

Mankenler dünyasından olan Tülin Şahin güzellik sırlarını daha önce defalarca hayranları ile paylaşmış. Özellikle yüzü için sabah akşam günde iki kez haşlanmış pırasa suyu kullandığını belirtiyor. Tonik olarak kullanılan pırasa suyu cildin nem dengesini ve pürüzsüzleşmesini sağlıyor.

Miranda Kerr, güzelliğinin sırrını egzersize borçlu olduğunu dile getiriyor. Son derece aktif olan ünlü güzel, spor yaparak vücudunun her zaman formda kalmasını sağlıyor. Bu sayede sıkı ve diri bir vücuda sahip.

Tuğba Büyüküstün gibi güzel ünlünün sırrı ise sebze ağırlıklı olarak beslenmekten geçiyor. Sebzeleri haşlama ya da benmari usulü pişirerek tükettiğinden cildi her zaman nemli bir görüntüye sahip.

Beren Saat beklide herkesin özenerek baktığı ünlülerden biridir. O ise güzelliğini az yemeye ve az makyaja borçlu. Karbonhidrat besinlerden uzak durarak ve ara öğünlerini atlamadan sağlığına ve güzelliğine dikkat ediyor.

Çağla Şikel özellikle saçları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Saç bakımında tatlı badem yağı kullanan ünlü manken ayrıca spor ile kusursuz fiziğini korumaya çalışıyor. Güzelliği için ayrıca su içmeyi ihmal etmiyor.

Ünlülerin güzellik sırları aslında hepinizin bildiği fakat uygulamaktan kaçındığı sırlar. Bol su tüketip beslenmeye de dikkat edildiğinde sizinde güzelliğiniz ortaya çıkacaktır. Ayrıca sporu hayatınızdan eksik etmemeniz gerekmektedir. Spor, su ve beslenme güzel ve bakımlı olmanızı sağlayacaktır. Doğal yöntemleri tercih ederek kendi cildinize ve vücudunuza son derece iyi bir bakım sağlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir